Share | 
 

 Dominium

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Liczba postów : 44
Join date : 10/02/2018
Admin

http://eldarya.forumpolish.com
PisanieTemat: Dominium   Pią Lut 16, 2018 2:38 pm

Nazwa Organizacji: Dominium Argonus
Patron: Lucion Zi Argonus (Pierwszy Władca Argonus)
Główny Dowódca: Azmodeusz Ri Deamonium (Jeden z najwyższych Generałów)
Przywódca: Egzael Ri Deamonium (Obecny władca Argonus. NPC)
Zastępca: Vesperra.
Zrzeszeni: Argonus i tak zwani zdrajcy. Wszystkie inne rasy, które chcą przysłużyć się Dominium. Jednak rozkazy otrzymują tylko za pośrednictwem, nie otrzymują też żadnych informacji na temat organizacji.
Opis: Dominium Argonus w zasadzie nie jest do końca organizacją, a wręcz całym państwem. Nikt nie wie gdzie tak naprawdę znajduje się ich stolica, oraz w jakiej galaktyce. Ich terytorium jest po prostu zbyt obszerne aby to stwierdzić, a zapuszczanie się w głąb ich terenów jest po prostu głupotą, i najczęściej samobójstwem. To co znajduje się na planecie Argonus to tylko jeden z oddziałów pod dowództwem młodszego brata, obecnego władcy. To oni stoją za zniszczeniem Ziemi, cel tego jest również tylko im znany, obecnie nie wiadomo co planują, ani gdzie się znajdują. Wiadomo również, że Gwardia Aeterna, jak i większości rasowe są do nich wrogo nastawieni, co nie powinno nikogo dziwić.
Cele: Ich celem jest tylko jedno. Podbój, poszerzanie swojego terytorium o kolejne planety. Jednak ze względu na to, że podobno prowadzą wojny z każdej możliwej strony, nigdzie nie idzie on w pełni skutecznie, a już w tej części wszechświata znajdują się najsilniejsze rasy, więc tutaj o powiększenie terenów jest najtrudniej.
Wojsko: Taka liczba, że jak żyjesz to nie widziałeś. Choć w tej części galaktyki liczy się ją w milionach.
Historia: Rasa Argonus ma swoje początki na odległej planecie bogatej w surowce i minerały, dzięki czemu po osiągnięciu pewnego poziomu zaawansowania nastąpił potężny skok technologiczny i cywilizacyjny. Argonus nie zawsze było Dominium, pierwszy władca tej planety tak naprawdę zawsze chciał unikać wojen i nawet za tarczek z innymi. Wszystko się pokomplikowało gdy rodzina Argonus została obalona przez rodzinę Deamonium. Wówczas rozpoczęli oni podbój wpierw swojej galaktyki, a z czasem zaczęli podbijać kolejne. Gdy pod ich kontrolą znajdowało się kilka galaktyk, ze względu na wielki rozmiar państwa postanowili, że zmienią nazwę dodając z przodu Dominium, i tak powstało Dominium Argonus. A planeta, na której znajduje się oddział przydzielony do walki w tym sektorze nazwana została przez nich na cześć pierwszej rodziny "królewskiej" nikt jednak nie jest świadom, że Dominium posiada na niej swoją bazę wypadową, oraz, że to oni nazwali tą planetę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Dominium
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Księga Wiedzy :: Organizacje-
Skocz do: