Share | 
 

 Akademiki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Liczba postów : 44
Join date : 10/02/2018
Admin

http://eldarya.forumpolish.com
PisanieTemat: Akademiki   Pią Lut 16, 2018 2:53 pm

Akademik Tenshi

Został założony przez Annabel „Tenshi”, która wywodziła się z linii królewskiej Draconisów, jednak do tej pory nikt nie zna jej prawdziwej tożsamości. Jest pierwszym akademikiem, który utworzono w Kajiyamie. Dormitorium podzielone zostało na dwie części – dla płci żeńskiej i męskiej. Mogą w nim przebywać jedynie uczniowie należący do bogatych rodzin, a w szczególności, królewskiej. Uczniowie zamieszkują akademik przez cały okres nauki. Symbolem przedstawiającym go jest skrzydło anioła lub pióro o białym kolorze, co oznacza, iż jest związany z żywiołem powietrza i światła. Osoby należące do niego dbają o dobro i sprawiedliwość. Cechują się także miłosierdziem, dobrocią, pilnością, uczciwością oraz lojalnością. Zawsze dążą do spokoju i harmonii. Nie lubią przemocy, ani kłótni. Potrafią grać czysto podczas rywalizacji z innymi akademikami, jak Victus, Vaesar i Umbra.

Cechy charakterystyczne: honorowość, pracowitość, waleczność, delikatność, szlachetność, dobroć, lojalność, miło, dyplomatyczność i nieskazitelność.
Etoile Tenshi: Cornelia Li Vinette


Akademik Victus


Został założony na cześć Victusa, który był za życia nauczycielem oraz zasłużył się podczas bitwy w przestrzeni kosmicznej. Dormitorium jest podzielone na dwie części – dla płci żeńskiej i męskiej. Na ich herbie przedstawiony został żywioł wody.
Uczniowie są klasyfikowani na podstawie statusu majątkowego, co za tym idzie do Victusa mogą zaliczać się arystokraci, jak i nieco niżej usytuowani bogacze. Budynek jest położony naprzeciwko Akademika Tenshi, jako drugi z kolei. Osoby do niego przydzielone cechują się odwagą, upartością i braterskością. Zazwyczaj są neutralni wobec innych akademików, jednakże jeśli ktoś nadepnie na ich męstwo czy odwagę, potrafią być nieprzewidywalni w swoich czynach. Nie tolerują lenistwa i nieładu.

Cechy charakterystyczne: odwaga, męstwo, braterskość, pracowitość, upartość i indywidualność.
Etoile Victus: wolne


Akademik Vaesar

Został założony przez Nathaniela Vaesara, wywodzącego się z pokolenia poprzednich założycieli reszty akademików. Vaesar zbytnio nie darzą sympatią Tenshi i Victus, ponieważ nie lubią ich dbałości o każdy szczegół oraz nie trawią harmonii i spokoju. Zdarzają się przypadki, że podczas spacerów można zauważyć bójki pomiędzy uczniami. W ich herbie znajduje się żywioł Ogień. Uczniowie są klasyfikowani poprzez status majątkowy, jednak można spotkać nawet osoby pochodzące z miasta, które dostały stypendium. Trafiają się również ci mniej bogaci. Budynek jest położony obok Akademika Victus, jako trzeci obiekt. Osoby do niego przydzielone cechują się nieufnością, bezwzględnością, brutalnością, męskością, odwagą i pożądliwością. Posiadają zwykle dziwne zamiary, a także lubią grać nieczysto podczas różnych turniejów. Wszystko po to, żeby za wszelką cenę wygrać, nie patrząc na przeszkody i konsekwencje swoich czynów.

Cechy charakterystyczne: nieufność, bezwzględność, brutalność, męskość, odwaga i pożądliwość.
Etoile Vaesar: wolne


Akademik Umbra

Został założony przez Arie Umbre, która była tak naprawdę uczennicą, na stanowisku Etoille. Dzięki niej akademik przetrwał ciężkie czasy. Dormitorium jest podzielone na dwie części – dla płci żeńskiej i męskiej. Na ich herbie przedstawiony został żywioł Ziemia. Uczniowie uwielbiają wszystko, co jest związane z naturą. Akademik cechuje się pięknem, delikatnością, pracowitością, walecznością i harmonią. Nie tolerują chaosu i niepokoju. Zazwyczaj potrafią być dobrzy i cnotliwi, ale tylko dla tych, którzy na to zasługują. Zawsze wtrącają się we wszelkie kłótnie, żeby pogodzić resztę akademików, jeśli znajdzie się potrzeba. Innym słowem można na nich liczyć.

Cechy Charakterystyczne: cnotliwość, dobroć, szczerość, pracowitość, waleczność, piękno i delikatność.
Etoile Umbra: wolne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Akademiki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Księga Wiedzy :: Fabuła i realia-
Skocz do: