Share | 
 

 Kolektyw

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Liczba postów : 44
Join date : 10/02/2018
Admin

http://eldarya.forumpolish.com
PisanieTemat: Kolektyw   Nie Lut 25, 2018 8:07 pm

Nazwa Organizacji: Kolektyw.

Patron/ka: Brak.

Lider/Przedstawiciel: Oficjalnie liderami Kolektywu jest Rada kontrolująca działania syndykatu i jego członków (Rada wybiera jednego z jej członków jako Przewodniczącego, który ma najwyższą pozycję w Syndykacie i ma szczególne uprawnienia). Rzecznikiem jest niejaki Ovik'Vran.

Warunki, które trzeba spełnić, żeby dołączyć: Każdy nieubezwłasnowolniony może dołączyć... O ile ma coś do zaoferowania i ma zamiar współpracować według reguł syndykatu. Oszustom i szpiegom chcącym im zaszkodzić dziękują. Każda osoba zanim zostanie przyjęta i zrzeszona z Kolektywem przechodzi odpowiednią weryfikację tożsamości w celach bezpieczeństwa... Reszta pozostaje tajemnicą.

Opis: Kolektyw jest inicjatywą marsjańską za czasów zagłady Ziemi w 2327. Powstał z początku jako charytatywna organizacja mająca na celu gromadzenie środków, które były niezbędne do odbudowania Ziemi przy współpracy z tamtejszą Gwardią Aeterna.
Pierwotnie placówki Kolektywu znajdowały się na największych aglomeracjach marsjańskich, a na Ziemi posiadali pojedyncze posterunki ułatwiające dostarczanie środków i surowców zrujnowanej planecie.
Czasy jednakże się zmieniły, a Kolektyw obecnie jest jednym z największych i najbogatszych w środki wszelakiej maści syndykatem, lecz jego siły militarne ograniczają się do ochrony tras handlowych na współpracujących planetach i przestrzeni kosmicznej, jednakże są dobrze wyszkoleni. Jest ich może relatywnie mało w porównaniu do innych organizacji czy syndykatów, lecz są wyszkoleni niczym komandosi, a i środki, jakimi dysponuje Kolektyw pozwala na słuszne uzbrojenie członków ochrony.
Jego główna siedziba znajduje się na Phobosie, księżycu Marsa oraz w tych planetach, których zainteresowanie ideałami Kolektywu było wystarczająco duże, by stworzyć własne placówki na tych terenach.
Tam, gdzie jest zysk, to i tam jest Kolektyw. Nietrudno znaleźć towary certyfikowane ich symbolem, który gwarantuje pewne pochodzenie i wysoką jakość danego towaru.

Cele: Pieniądz i jego kontrola na całym układzie jest ich celem. Nie w głowie im religijne błahostki czy wojny na tym tle. Kolektyw jest w pełni neutralnym syndykatem i z żadnym innym się nie brata. Do tej pory radzili sobie niezależnie i nie zamierzają tego zmieniać.
Kolektyw nieco rozwinął swój pierwotny koncept pomocy odbudowy Ziemi i obecnie jego celem jest globalizacja i stabilizacja rynku na Układzie Słonecznym. Syndykat ten zrzesza wszystkich tych, którzy są w jakimś stopniu majętni, bądź dysponują ciekawą wiedzą na różne tematy, bo jak by nie było informacjami również można handlować i nieźle na tym zarabiać. Kolektyw ma za zadanie pilnować porządku ekonomicznego na Układzie Słonecznym i zapobiega korupcji wśród handlarzy. Jeżeli dostajesz towar od Kolektywu, zawsze można mieć pewność, że dostajesz to, czego chcesz i żaden przetarg nie będzie ustawiony. Dostajesz również ochronę Twoich transportów z towarem, lecz gdzie tkwi haczyk? Każdy członek Kolektywu oprócz tego, że dostają specjalne wszywki na odzież, które same w sobie dają wiele profitów i ekskluzywne... możliwości, to muszą wpłacać co jakiś czas składki członkowskie, dzięki którym syndykat ma środki do przeznaczenia na ochronę wcześniej wspomnianych szlaków i karawan, jak i są w stanie działać jako pośrednik w transakcjach między nawet wrogimi nacjami, co czasami wymaga pewnych środków perswazji...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Kolektyw
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Księga Wiedzy :: Organizacje-
Skocz do: